Sekmadienio vakaras

Posted by admin on Oct 6, 2008 in Go, Uncategorized |

Po antro turo visi keturi(aš, Donatas, Laima ir Marija), patraukėm į miesto centrą, kur turėjome susitikti su Andriumi ir Laurynu. Trumpai pasiginčijome, kuri metro stotis yra arčiau ir patraukėme į Olympic Green stotį, kurioje jau buvome šeštadienį. Buvo dar šviesu, todėl stadionai buvo neapšviesti, o fontanas viduryje aikštės net neveikė. Vaizdas daug prastesnis negu šeštadienį.

Du kartus persėdę pasiekėme kelionės tikslą. Aplinkui daug didelių ir gražių pastatų, skulptūrų iš gėlių.

Skulptūra iš gėlių

Skulptūra iš gėlių

Netrukus pasirodė Andrius su Laurynu ir jo pažįstama kine, kuri juos vedžiojo po miestą. Visi patraukėme į gatvės turgų, kuriame kinai prekiavo įvairiais vietoje kepamais patiekalais: vėrinukais iš mėsos, lervų, ar net skorpionų. Kai kurie skorpionai judino kojas ir uodegą, nes buvo dar gyvi. Pasirodo tie skanėstai tik turistams, patys kinai jų nevalgo. Toliau buvo krautuvėlės pilnos visokių niekučių. Pardavėjai graibė mus už rankovių ir bandė įsiūlyti savo prekes. Pasirodo, kad nusiderėjimas dvigubai ar net 6 kartus dar nereiškia, kad nebuvai apgautas. Pradinę kainą reikia dalinti bent iš 8.

Perėję šią gatvelę patraukėme per didesnes, labiau mums įprastas parduotuves. Jose ir siurprizų buvo mažiau. Didžiausias siurprizas buvo vienoje parduotuvėje išgirsti lietuviški žodžiai. Sutikome dvi merginas iš choro Aidija. Choras dalyvauja World Folk Song Festival renginyje Beijinge. Bebendraujant pradėjo rinktis ir daugiau choristų. Atsisveikinant buvo visas būrys, apie 20 žmonių. O iš viso jų yra 34.

Susiradę kitus lietuvius patraukėme ieškoti kur pavalgyti. Po ilgų klajonių radom tikrą kinišką kavinę. Meniu buvo tik kinų kalba, mūsų gidė mus perspėjo, kad patiekalai mus gali nepatikti, tai užsisakėm tik tris. Atnešė vieną puodą su vištų viduriais, kitą su kažkokiom mėsom ir trečią su supjaustytomis kiaulės ausimis. Skoniu niekas nesiskundė, tikrai skanu. Bet vistiek nutarėme pabaigti vakarienę kitoje vietoje, kurioje maistas būtų labiau mums įprastas. Vakara užbaigėme tikra puota restorane netoli olimpinio miestelio.

Apkrautas stalas

Apkrautas stalas

Tags: ,

Reply

Copyright © 2021 Čia priėjo Naktibalda. All Rights Reserved.
Theme by Lorelei Web Design.